Jaki alkomat do 500 zł wybrać?

Alkomat to urządzenie niezbędne dla każdego kierowcy, czy to prywatnego, czy też zawodowego. Swoje zastosowanie znajduje ponadto w firmach o różnym charakterze, gdzie niezbędna jest kontrola trzeźwości pracowników. W Polskim Centrum Kalibracji znajdziemy szeroką ofertę alkomatów, w tym wiele urządzeń wysokiej jakości w cenie do 500 złotych. Produkty są wyposażone w niezawodne czujniki i komponenty, przejrzysty wyświetlacz oraz wytrzymałą i trwałą obudowę. Ergonomiczny kształt oraz dodatkowe funkcje dopełniają efektu. Dzięki tym atutom alkomaty służą niezawodnie przez wiele lat, zapewniając bezpieczeństwo badanej jednostce oraz osobom dokoła.

Alkomat do 500 zł
obrazek prezentujacy

Alkomat do 500 zł – ALKOMAT ALCOFIND AF-35

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-AF-35/38 AlcoFind to szeroko ceniony producent alkomatów, które wyróżniają się pod względem jakości. Na półce cenowej do 500 złotych warto zwrócić uwagę na model AlcoFind AF-35. Jest niezawodny, a zarazem prosty w obsłudze. Posiada niezwykle czuły, policyjny sensor, który pozwala na określenie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu z wysokim stopniem precyzji. Urządzenie pamięta do 10 ostatnich pomiarów, dzięki czemu z powodzeniem znajdzie zastosowanie w użytku prywatnym, jak i w małych firmach. Sklep zapewnia kalibrację alkomatu oraz wydanie potwierdzającego certyfikatu, a także fachowe wsparcie techniczne.

Alkomat do 500 zł – ALKOMAT ALCOFIND DA-7100

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-DA-7100/49 AlcoFind DA-7100 to wysokiej klasy urządzenie o wielu zaletach, o które zadbał ceniony, rozpoznawalny światowo, koreański producent. Posiada wbudowany niezawodny sensor elektrochemiczny, który gwarantuje pomiary o najwyższej precyzji. Obsługa jest intuicyjna, a pomiar i wyświetlanie wyników następują niezwykle szybko. Dobrze sprawdzi się jako urządzenie podręczne ze względu na swoją kompaktową budowę oraz niewielką wagę. Szereg dodatkowych, nowoczesnych funkcji, takich jak system autodiagnostyki czujnika, który powiadamia użytkownika o ewentualnym uszkodzeniu czy błędzie pomiaru. Niewątpliwą zaletą jest również jego cena.

Alkomat do 500 zł – ALKOMAT ALCOFIND DA-8100

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-DA-8100/40 Sensor elektrochemiczny, który został wykorzystany w tym urządzeniu, zaprojektowano wykorzystując takie same rozwiązania, jak w przypadku alkomatów policyjnych. AlcoFind DA-8100 jest więc w pełni godny zaufania i gwarantuje wiarygodne wyniki pomiarów. Choć cechuje się długą żywotnością, bez problemu będziemy mogli go w przyszłości wymienić, co pozwoli na znaczną oszczędność. Dużą zaletą jest również możliwość personalizacji ustawień, w tym jednostki pomiaru czy czasie poboru próbki. Urządzenie powiadamia użytkownika o błędnym pomiarze, niskiej baterii, a także uszkodzeniu sensora.

Alkomat do 500 zł – ALKOMAT ALCOFIND DA-8700S

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-DA-8700S-10-lat-okresowe-kalibracje-gratis/642 Ten wyjątkowy alkomat został wyposażony w niezwykle czuły sensor elektrochemiczny i jest w stanie zapamiętać nawet 50 ostatnich pomiarów. Dzięki temu zda egzamin zarówno w przypadku użytku prywatnego, jak i służbowego. Wyświetlacz jest podświetlany, dlatego z powodzeniem sprawdzi się w wielu sytuacjach. Zakres oraz dokładność pomiaru są godne uwagi. Przed każdym pomiarem następuje automatyczna analiza stanu sensora, dzięki czemu zawsze mamy pewność, że uzyskane wyniki są wiarygodne. Na urządzenie użytkownik otrzymuje aż 10 lat gwarancji oraz 3 lata na sam sensor. To jeden z najlepiej ocenianych alkomatów w tej półce cenowej.