Alkomat do 200 zł - który wybrać?

Dobry alkomat to niezbędny element wyposażenia dla każdego kierowcy. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu można praktycznie w każdym momencie zweryfikować swoją trzeźwość, jednocześnie zachowując pełne bezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdu. Przeszkodą w dokonaniu zakupu takiego sprzętu dla kierowców często jest po prostu cena. Warto jednak pamiętać, że dobry alkomat może mieścić się także w przedziale do 200 zł. Który z nich wybrać, aby być zadowolonym z jego użytkowania na co dzień?

Alkomat do 200 zł
obrazek prezentujacy

Alkomat do 200 zł - ALKOMAT XBLITZ ALCONTROL SPIRIT

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-XBLITZ-ALControl-Spirit/191 To, że alkomat do 200 zł może prezentować się idealnie już na pierwszy rzut oka, doskonale udowadnia model Xblitz Alcontrol Spirit. Został wykonany z bardzo odpornych na uszkodzenia tworzyw sztucznych, dzięki czemu może służyć on kierowcy przez bardzo długi czas. Podczas regularnego użytkowania nie ma żadnych większych problemów z odczytywaniem finalnych wyników - wszystko dzięki obecności wyraźnego i w pełni czytelnego wyświetlacza. Z odczytaniem wyniku pomiarów poradzi więc sobie każdy kierowca, chcący zweryfikować dokładnie stan swojej trzeźwości.

Alkomat do 200 zł - ALKOMAT ALCOFIND DA-5200 PROFESSIONAL

https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-DA-5200-Professional/187 Alkomat Alcofind DA-5200 Professional to kolejna interesująca propozycja, której powinni przyjrzeć się bliżej nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Choć jest to alkomat do 200 zł o niewielkich rozmiarach, to jednak prezentuje on wysoką skuteczną. Czytelny, a przede wszystkim niezwykle prosty wyświetlacz po zakończeniu badania dostarcza przydatnych informacji o jego wynikach, co jest najważniejszą zaletą dla kierowcy. Obsługa całego urządzenia jest niezwykle intuicyjna, dlatego już po pierwszym dniu użytkownik może w pełni przyzwyczaić się do swojego nowego nabytku. Alkomat został wyposażony w sensor półprzewodnikowy premium, co korzystnie działa na precyzję wyników.

Alkomat do 200 zł - ALKOMAT ALCOSAFE F-8 BLACK

https://promil-lab.pl/pl/p/Alkomat-AlcoSafe-F-8-Black/1131 Kolejną godną uwagi propozycją wśród dostępnych obecnie alkomatów do 200 zł jest alkomat Alcosafe F-8. To nowoczesne urządzenie, które mieści się w wybranym przedziale cenowym, jednocześnie zachowując swoją pełną użyteczność. Niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że doskonale sprawdza się jako podręczny alkomat przenośny. Kierowca zawsze może go mieć przy sobie, tym samym nie martwiąc się o to, czy jego stan na pewno pozwala na kierowanie pojazdami. Wygodny ustnik pozwala na dokładne zebranie próbki wydychanego powietrza, która następnie jest analizowana przez specjalny czujnik. Efekt pomiaru widoczny jest na czytelnym wyświetlaczu cyfrowym, ukazującym otrzymaną wartość.

Alkomaty naprawdę użyteczne - mam dwa, jeden czasem pożyczam żonie i oboje jesteśmy w pełni zadowoleni. Jak za te pieniądze to jakość jest wręcz powalająca. Można zaufać takim sprzętom bo są dobrze przygotowane.

Szymon

Jeśli ktoś dużo jeździ w trasy i nie uśmiecha mu się załapać niespodziewanie mandatu to ja polecam sobie taki alkomat kupić. Dużo to nie kosztuje bo właśnie do dwóch stowek można się zmieścić, a jaki spokój w głowie!

Hanna

Takie alkomaty to na pewno dobra inwestycja. Da się po prostu raz z czegoś zrezygnować i już można sobie kupić taki niewielki poręczny alkomat. A działa bez dwóch zdań dobrze, jak na prywatny użytek

Paulina

Godne polecenia alkomaty, bardzo porządna jakość. Mam już od dłuższego czasu i nic się z nimi nie dzieje, fajnie że są od razu kalibrowane jeszcze przed samą wysyłką.

Cecylia